O książkach

Relacje, rodzina, inne

Czas na kobiecość czyli podróż do samej siebie

Książka o tematyce kobiecej, wydana przez Homo Dei w roku 2016. Przeznaczona jest przede wszystkim dla kobiet. Krótka ale wymowna recenzja znalazła się na blogu początekwieczności.pl -autorka bloga umieściła Czas na kobiecość na liście 5 książek, które odmieniły jej życie.

O czym jest ta książka?

  • Ukazuje czytelniczkom, jak funkcjonują dwa różne światy: męski i kobiecy, i co z tych różnic wynika. Wskazuje przyczynę  wielu problemów związanych z akceptacją siebie, swojej kobiecości i indywidualności.
  • W barwny, przystępny sposób pokazuje czym są relacje i jak o nich myślimy w zależności od płci;  co nasze relacje niszczy, a co buduje i leczy, a co burzy.
  • Przybliża odpowiedź na pytania: Co się najbardziej liczy w życiu?  Czym są miłość, szczęście, wolność i prawda? Uczy odróżniać wolność od niezależności, pomaga zrozumieć,  co można zrobić ze swoimi pragnieniami i potrzebami, aby doświadczyć szczęścia.
  • Pomaga każdej czytelniczce zrozumieć jak piękną i wartościową jest osobą, jak bardzo wartą miłości. Przekonuje, że świat – a szczególnie najbliżsi- bardzo potrzebują każdej kobiety, jej kobiecości, wrażliwości i tego, co nosi w sercu.
  • Porusza głębokie tematy np.: czego naprawdę oczekuje od nas Bóg? Nie trzeba wierzyć w Boga, aby sięgnąć po niniejszą książkę, ale warto przygotować się na to, że można z jej kart dowiedzieć się o Nim bardzo dużo. Warto wiedzieć więcej, zanim podejmiemy decyzje, które zaważą na naszym życiu…

Życzenia na różne okazje

Książeczki wydane przez Edycję św. Pawła. Zawierają propozycje życzeń i dedykacji w formie rymowanek i wierszy.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s