Spotkania

Spotkania autorskie

Spotkania z dziećmi:

Spotkania autorskie Beaty Kołodziej z dziećmi odbywają się w szkołach, bibliotekach  i przedszkolach.  Trwają zazwyczaj 1 – 2 godziny lekcyjne. Scenariusz autorka dostosowuje do wieku dzieci i możliwości technicznych gospodarzy. Zwykle korzysta z rzutnika multimedialnego i nagłośnienia. Odpowiada na pytania dzieci, na zakończenie przeprowadza konkurs z nagrodami. Po spotkaniu podpisuje książki, kolorowanki i zeszyty.

Ilość dzieci na spotkaniu autorskim: zazwyczaj od 30 -150. Jeśli  w spotkaniu uczestniczy kilka klas konieczny jest mikrofon. Nie jest dobrym pomysłem łączenie na jednym spotkaniu dzieci z klas I-III z uczniami klas IV-VI  (jest to sugestia związana z odmiennymi zainteresowaniami dzieci w tych dwóch grupach wiekowych). W takich wypadkach lepiej zrobić dwa spotkania oddzielne w tym samym dniu i miejscu.

Istnieje możliwość zamówienia  książek dla dzieci za pośrednictwem autorki. Można także przed spotkaniem zakupić książki wysyłkowo np. w księgarni internetowej www.książki-24.pl .

Aby uniknąć składania autografów na świstkach papieru autorka proponuje wydrukowanie w szkole kolorowanek, które można później wkleić do zeszytu. Wzory kolorowanki zostaną wysłane na adres szkoły e-mailem.

Jeśli szkoła ma możliwości techniczne prosimy o przygotowanie na spotkanie autorskie: rzutnika multimedialnego wraz z podłączeniem dźwięku, mikrofonu, szklanki wody mineralnej niegazowanej.

Spotkanie + wycieczka

  1. Istnieje możliwość połączenia spotkania autorskiego z wycieczką do Kopalni Soli Wieliczka na ofertę „Odkrywamy Solilandię”. Istnieje możliwość skorzystania z podziemnego noclegu wraz z posiłkami. Spotkanie autorskie na terenie kopalni soli. (Najlepsze terminy to X-IV )
  2. Istnieje możliwość połączenia spotkania autorskiego na statku „Nimfa”  z bajkowym rejsem po Wiśle i zwiedzaniem Smoczej Jamy. (Najlepsze terminy to V-X)

Spotkania i warsztaty dla dorosłych:

Autorka prowadzi spotkania, konferencje i warsztaty dla kobiet, dziewcząt, młodzieży i wszystkich chętnych, poświęcone tematyce kobiecości, męskości i relacjom.  Temat, miejsce i forma – do uzgodnienia.  Filmy z krótkimi konferencjami o relacjach można obejrzeć TUTAJ.

Z czytelnikami autorka spotyka się na Targach Książki, w bibliotekach na typowych spotkaniach autorskich związanych z książką „Czas na kobiecość” i płytą „Królowa czy niewolnica”. Informacje o takich spotkaniach zamieszczamy w aktualnościach i na witrynie „Czas na kobiecość”  (Facebook).

Poniżej zdjęcia ze spotkania autorskiego „Czas na kobiecość- tanecznym krokiem w głąb duszy”, które odbyło się 8 maja 2016 w  krakowskim Klubie Kuźnia. Prowadzenie: Lidia Jazgar. Organizacja: Katarzyna Dziurdzik „Akademia Tańca Fuente de la Amapola”, gitara: Ryszard Brączek, skrzypce: Anna Wieczorek, taniec i poczęstunek: „Fuente de la Amapola”.

Zdjęcia: Michał Kołodziej, Ewa Dobrucka, Dymitr Kapinus

 

1 myśl w temacie “Spotkania autorskie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s