Spotkania, Warsztaty

Warsztaty dla dorosłych

Beata Kołodziej od kilku lat prowadzi warsztaty i wygłasza konferencje dla dorosłych i młodzieży. Poświęcone są tematom związanym z kobiecością, męskością i relacjami.

Lista cyklicznych warsztatów w Tyńcu:

Warsztaty odbywają się od kilku lat w opactwie benedyktyńskim. Aktualny program warsztatów oraz terminy znajdują się na stronie benedyktyńskiej  Fundacji Chronić Dobro:

Warsztaty o kobiecości i relacjach trwają 2 dni (od piątkowego wieczoru do niedzielnego obiadu) i prowadzone są wspólnie z o. Konradem Małysem.  Kolejne terminy pojawiają się co roku, w czerwcu.

Kiedyś odbywały się także warsztaty „Biznes a życie rodzinne” prowadzone z o. Włodzimierzem Zatorskim. Niestety po śmierci o. Włodzimierza nie będą już kontynuowane.

Warsztaty i konferencje dedykowane:

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów lub konferencji Beaty Kołodziej na wybrany temat, a także zaproszenia autorki na dowolne wydarzenie. Kontakt : beata@kolodziej.edu.pl

Osoby, które nie mają możliwości uczestniczenia w warsztatach, mogą skorzystać z nagranych filmów, dostępnych w Internecie.  Filmy z cyklu „Napraw relacje” nagrane dla RTCK można obejrzeć tutaj:

Dla zainteresowanych tematem relacji damsko męskich – zapis konferencji „Dlaczego ON się nie domyśla?” wygłoszonej w r. 2017 w Kalwarii Zebrzydowskiej :

3 myśli w temacie “Warsztaty dla dorosłych”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s